O nas

VESAL

Firma Vesal już od 25 lat zajmuje się produkcją osłon okiennych. Zdobyte w tym okresie doświadczenie pozwaliło nam na pełne rozpoznanie potrzeb naszych klientów, a co za tym idzie na ich zaspokajanie. Ścisła kontrola na etapie procesu produkcyjnego pozwala na stałe podnoszenie jakości oferowanych produktów dzięki czemu nasza firma postrzegana jest jako godna zaufania i dostarczająca klientom produkty w pełni wartościowe. W naszej ofercie posiadamy przysłony okienne wewnętrzne t.j. rolety ,plisy żaluzje poziome , pionowe, drewniane ,rolety rzymskie moskitiery do okien i drzwi a także osłony zewnętrzne tj. rolety aluminiowe , markizy oraz screeny

Nowoczesny park maszynowy pozwala na zminimalizowanie możliwości błędu ludzkiego pozwalając zachować wysoką jakość i powtarzalność produktu końcowego. Wieloletnia współpraca z wiodącymi producentami komponentów w Polsce i Europie pozwala nam na zachowanie wysokiej jakości naszych produktów.Wszystkie produkty objęte są gwarancją.

Nie mniej uwagi przywiązujemy do obsługi klienta. Nasi technicy mają za zadanie przedstawić pełną ofertę produktów, aby klient mógł dokonać trafnego wyboru. Dbamy również o terminowe realizowanie  naszych zleceń.

1

Nasze konta społecznościowe

Shopping Cart